BankAvantajları.com

26 Ocak 2015 döviz kurları

26 Ocak 2015 Pazartesi günü Avrupa Merkez Bankası (ECB) referans kurlarına göre 1 dolar 2,3591 TL, 1 euro 2,6526 TL, 1 sterlin 3,5418 TL ve 1 İsviçre frangı 2,6489 TL idi. Önceki yayına (23 Ocak 2015) göre dolar +%0,29, euro +%0,71 değişti.

26 Ocak 2015 Türk lirası kurları (ECB)

Para birimiKodKur (TL)Önceki yayınDeğişim
DolarUSD2,35912,3522+%0,29
EuroEUR2,65262,6340+%0,71
İngiliz SterliniGBP3,54183,5247+%0,48
İsviçre FrangıCHF2,64892,6834−%1,29
Japon YeniJPY0,01990,0199+%0,02
Kanada DolarıCAD1,89351,8899+%0,19
Avustralya DolarıAUD1,86451,8590+%0,30
Danimarka KronuDKK0,35630,3539+%0,68
İsveç KronuSEK0,28330,2822+%0,38
Norveç KronuNOK0,30370,3026+%0,37
Çin YuanıCNY0,37720,3776−%0,12
Hong Kong DolarıHKD0,30430,3034+%0,29
Singapur DolarıSGD1,75541,7492+%0,35
Yeni Zelanda DolarıNZD1,75341,7523+%0,07
Polonya ZlotisiPLN0,62920,6230+%1,00
Çek KorunasıCZK0,09560,0946+%0,99
Macar ForintiHUF0,00850,0085+%0,78
Romen LeyiRON0,59280,5867+%1,04
Güney Afrika RandıZAR0,20550,2051+%0,20
Brezilya RealiBRL0,90890,9065+%0,27
Meksika PesosuMXN0,16110,1598+%0,80
Hindistan RupisiINR0,03840,0382+%0,41
Endonezya RupisiIDR0,0001890,000188+%0,19
İsrail ŞekeliILS0,59030,5884+%0,32
Güney Kore WonuKRW0,002180,00218+%0,03
Malezya RinggitiMYR0,65360,6539−%0,05
Filipin PesosuPHP0,05350,0534+%0,27
Tayland BahtıTHB0,07240,0721+%0,39

26 Ocak 2015 döviz pariteleri (ECB)

PariteDeğerÖnceki yayınDeğişim
Euro/Dolar1,12441,1198+%0,41
Sterlin/Dolar1,50131,4985+%0,19
Dolar/Yen118,31117,99+%0,28
Dolar/Frank0,89060,8766+%1,60
Euro/Sterlin0,74900,7473+%0,22
Avustralya Doları/Dolar0,79030,7903+%0,00
Dolar/Kanada Doları1,24591,2446+%0,11
Euro/Frank1,00140,9816+%2,02
Euro/Yen133,03132,12+%0,69
Dolar/Yuan6,25446,2288+%0,41

Ocak 2015 kurları

Kaynak: ECB statistics. Değerler Avrupa Merkez Bankası'nın 26 Ocak 2015 tarihli euro referans kurlarıdır; euro dışındaki TL kurları euro üzerinden çapraz hesaplanır (örneğin USD/TRY = EUR/TRY ÷ EUR/USD). TCMB kurları veya bankaların alış/satış kurları değildir. Değişim, ECB'nin bir önceki yayınına göredir. Dolar kurunun yıllara göre geçmişi için dolar kuru geçmişine bakabilirsiniz.

Sık sorulan sorular

26 Ocak 2015 tarihinde 1 dolar kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2015 tarihli referans kuruna göre 1 dolar 2,3591 TL idi; önceki yayına (23 Ocak 2015) göre değişim +%0,29. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.

26 Ocak 2015 tarihinde 1 euro kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2015 tarihli referans kuruna göre 1 euro 2,6526 TL idi; önceki yayına (23 Ocak 2015) göre değişim +%0,71. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.

26 Ocak 2015 tarihinde 1 sterlin kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2015 tarihli referans kuruna göre 1 sterlin 3,5418 TL idi; önceki yayına (23 Ocak 2015) göre değişim +%0,48. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.