BankAvantajları.com

26 Ocak 2017 döviz kurları

26 Ocak 2017 Perşembe günü Avrupa Merkez Bankası (ECB) referans kurlarına göre 1 dolar 3,8655 TL, 1 euro 4,1361 TL, 1 sterlin 4,8578 TL ve 1 İsviçre frangı 3,8680 TL idi. Önceki yayına (25 Ocak 2017) göre dolar +%1,08, euro +%0,68 değişti.

26 Ocak 2017 Türk lirası kurları (ECB)

Para birimiKodKur (TL)Önceki yayınDeğişim
DolarUSD3,86553,8241+%1,08
EuroEUR4,13614,1082+%0,68
İngiliz SterliniGBP4,85784,8149+%0,89
İsviçre FrangıCHF3,86803,8280+%1,05
Japon YeniJPY0,03380,0337+%0,18
Kanada DolarıCAD2,94432,9198+%0,84
Avustralya DolarıAUD2,91172,8905+%0,74
Danimarka KronuDKK0,55620,5524+%0,68
İsveç KronuSEK0,43690,4332+%0,86
Norveç KronuNOK0,46360,4593+%0,95
Çin YuanıCNY0,56170,5557+%1,09
Hong Kong DolarıHKD0,49830,4929+%1,09
Singapur DolarıSGD2,71612,6960+%0,75
Yeni Zelanda DolarıNZD2,79602,7779+%0,65
Polonya ZlotisiPLN0,95230,9414+%1,16
Çek KorunasıCZK0,15310,1520+%0,68
Macar ForintiHUF0,01330,0133+%0,27
Romen LeyiRON0,92030,9132+%0,78
Güney Afrika RandıZAR0,28900,2881+%0,32
Brezilya RealiBRL1,21321,2063+%0,57
Meksika PesosuMXN0,18400,1781+%3,33
Hindistan RupisiINR0,05670,0562+%0,93
Endonezya RupisiIDR0,0002890,000287+%0,71
İsrail ŞekeliILS1,02061,0103+%1,01
Güney Kore WonuKRW0,003310,00328+%0,95
Malezya RinggitiMYR0,87280,8629+%1,14
Filipin PesosuPHP0,07750,0770+%0,59
Tayland BahtıTHB0,10950,1085+%0,87

26 Ocak 2017 döviz pariteleri (ECB)

PariteDeğerÖnceki yayınDeğişim
Euro/Dolar1,07001,0743−%0,40
Sterlin/Dolar1,25671,2591−%0,19
Dolar/Yen114,39113,37+%0,90
Dolar/Frank0,99930,9990+%0,04
Euro/Sterlin0,85140,8532−%0,21
Avustralya Doları/Dolar0,75330,7559−%0,34
Dolar/Kanada Doları1,31291,3097+%0,24
Euro/Frank1,06931,0732−%0,36
Euro/Yen122,40121,79+%0,50
Dolar/Yuan6,88176,8822−%0,01

Ocak 2017 kurları

Kaynak: ECB statistics. Değerler Avrupa Merkez Bankası'nın 26 Ocak 2017 tarihli euro referans kurlarıdır; euro dışındaki TL kurları euro üzerinden çapraz hesaplanır (örneğin USD/TRY = EUR/TRY ÷ EUR/USD). TCMB kurları veya bankaların alış/satış kurları değildir. Değişim, ECB'nin bir önceki yayınına göredir. Dolar kurunun yıllara göre geçmişi için dolar kuru geçmişine bakabilirsiniz.

Sık sorulan sorular

26 Ocak 2017 tarihinde 1 dolar kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2017 tarihli referans kuruna göre 1 dolar 3,8655 TL idi; önceki yayına (25 Ocak 2017) göre değişim +%1,08. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.

26 Ocak 2017 tarihinde 1 euro kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2017 tarihli referans kuruna göre 1 euro 4,1361 TL idi; önceki yayına (25 Ocak 2017) göre değişim +%0,68. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.

26 Ocak 2017 tarihinde 1 sterlin kaç TL idi?

ECB'nin 26 Ocak 2017 tarihli referans kuruna göre 1 sterlin 4,8578 TL idi; önceki yayına (25 Ocak 2017) göre değişim +%0,89. Bu değer euro üzerinden hesaplanan referans (orta) kurdur; TCMB kuru ve bankaların alış-satış kurları farklıdır.